Přihlášení uživatele
Login
Heslo
Language Exchange

Máte za sebou už pár let výuky angličtiny ve škole, nebo jako samouk a pořád si říkáte, že v těch amerických filmech musí asi mluvit nějakým cizím jazykem? Když vidíte skupinku tápajících…

Ještě nemáte slovník v mobilu?

Pokud vás už nebaví hledat každé neznáme slovíčko v půlkilovém slovníku,tak tento článek je právě pro vás. Nebudu zde mluvit o elektronických překladačích, které jsou již dnes vcelku běžné, ale o…

How To Start Learning A New Language

It is easier to start to learn a new language than to become good at it, and almost certainly is more fun.
I've started to learn many new languages. French, Spanish, Italian, Russian and…

Doporučit MyTeacher
Dostupnost vhodné jazykové školy vám usnadní rozhodování, zda zvolíte jazykový kurz některé ze škol, nebo využijete služeb soukromého učitele.

Zobrazit všechny školy

Zadejte požadavky na jazykovou školu:

Jazyk
Kraj / okres
Rozšířené vyhledávání

Přidat školu

NázevLanguages at work,s.r.o.
MěstoPraha
UlicePobřežní
Číslo4
PSČ18621
 
PobočkyPraha
 
Telefon224811379
Fax224811379
Webhttp://www.languagesatwork.cz
 
JazykyAngličtina
Čeština
Francouzština
Hebrejština
Holandština
Italština
Maďarština
Němčina
Portugalština
Ruština
Slovenština
Španělština
Turečtina
 
Veřejné kurzyNe
Soukromé lekce u studentůAno
Výuka ve firmáchAno
Vyučují rodilí mluvčíAno
Jazykové kurzy v zahraničíAno
Příprava na cambridge zkouškyAno
Pomaturitní studiumNe

Popis

Cílem jazykové školy Languages at Work je poskytovat služby v oblasti jazykového vzdělávání na co nejvyšší úrovni. Tyto služby se snažíme přizpůsobit našim studentům přesně podle jejich potřeb, tzn. maximálně je přizpůsobit jejich individuálním požadavkům, profesionálním potřebám a studijním schopnostem. Dobře víme, že mnoho našich studentů musí na svém pracovišti denně čelit stresovým situacím, a proto chceme, aby se na naše lekce těšili a nepovažovali je za nutné zlo, ale za příjemně a užitečně strávenou část dne. Tento požadavek mohou splnit pouze učitelé s dostatečnou dávkou profesionality, energie, tvůrčího potenciálu a schopností improvizace.

Nejvíce nových studentů získáváme díky tomu, že žáci a absolventi našich kurzů vyjádří svou spokojenost s naší školou před svými kolegy, známými a přáteli a ti se velmi často stávají našimi novými studenty. Takový vztah k žákům nás zavazuje dbát o trvalé zachování kvality výuky jazyků.
Jazyková škola Languages at Work má po dvanácti letech své existence již pevné postavení na trhu. Naším cílem do budoucnosti není patřit mezi největší jazykové školy, v průměru zaměstnáváme do 20-ti lektorů na plný úvazek, ale naše úsilí je soustředěno na upevnění místa na tuzemském trhu prostřednictvím kvality výuky.

Podpora dalšího profesionálního rozvoje našich lektorů je integrální součástí naší filozofie. Věříme, že učitelé se mohou mnohému naučit stejně jako jejich studenti, i kdyby to mělo být jen poznání kultury a životního způsobu jiného národa. Abychom si kvalitní lektory udrželi, poskytujeme jim nejrůznější podporu od volného přístupu k E-mailu, přes obsáhlou knihovnu učebnic i beletrie až po pořádání pravidelných firemních party a diskoték, měsíčních metodologických školení a výjezdů mimo Prahu. Pro zahraniční lektory pořádáme kurzy češtiny a částečně se podílíme na úhradě nákladů spojených se získáním pracovního povolení, dlouhodobého pobytu a cestovném.

Pošli e-mail

Tvoje jméno :
Tvůj e-mail :
Tvoje odpověď :
Partneři
Docházkové kurzy
Výuka jazyků přes Skype
Překladatelské služby
Pomaturitní studium